Salon Sukien Ślubnych VIKTORIA - Grudziądz

Adresa: Toruńska 9, 86-302 Grudziądz, Polen.
Telefon: 661664970.

Odbornost: Brautmodengeschäft.
Další zajímavé informace: Debitkarten, Mobile Zahlungen per NFC, Kreditkarten.
Recenze: Tato firma má 26 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 3.3/5.

📌 Umístění tohoto Salon Sukien Ślubnych VIKTORIA

Salon Sukien Ślubnych VIKTORIA je prestižní značka v oblasti kočičího bruta a sňatkového šopingu v Grudziądzu. Nachází se na adrese Toruńska 9, 86-302 Grudziądz, Polen.

ESpecializace zahrnují odbornost v oblasti sňatkového šopingu a kočičího bruta. Klientům nabízí širokou paletu služeb, jako jsou:

  • Debitkarten - přijímá debetní karty
  • Mobile Zahlungen per NFC - přijímá platební transakce prostřednictvím NFC
  • Kreditkarten - přijímá kreditní karty

Salon Sukien Ślubnych VIKTORIA má 26 recenzí na Google My Business a průměrné hodnocení 3.3/5.

Adresa: Toruńska 9, 86-302 Grudziądz, Polen.

Telefon: 661664970.

Webová stránka: Chybí.

👍 Recenze na toto Salon Sukien Ślubnych VIKTORIA

Salon Sukien Ślubnych VIKTORIA - Grudziądz
Katarzyna W.
1/5

Opinia będzie obszerna i mam nadzieję, że pomoże przyszłym Pannom młodym.
Począwszy od salonu w Grudziądzu który tylko zbiera zamówienia i wysyła do Grudziądza. Pani w Świeciu (Salon Twój ślub) - miła, uprzejma, chętnie pomoże, doradzi - powinna szkolić Panie w Grudziądzu ale o tym za chwile. Salon w Świeciu rodem z lat 90. Stary, brudny dywan, światło z żarówki która świeci od 20 lat i ledwo daje radę. Zimno jak w kostnicy, więc można od razu w sukni położyć się do grobu. Brak toalety - rok 2025 a kobiety wydające tysiące na sukienki nie mają gdzie się wysikać, cyrk. Jedyny plus tak jak napisałam wyżej - Pani Karolina, o ile dobrze pamiętam. Wspaniała obsługa.
Jeśli chodzi o Grudziądz - po pierwsze problem, że Panna młoda chce więcej niż jedną przymiarkę, JAKBY NIE MIAŁA DO NIEJ PRAWA PŁACĄC TYSIĄCE ZA SUKNIE. Problem, że ktoś chce przyjechać i zobaczyć się w gotowej sukni - ale czego się spodziewa salon, oferujący suknie do mierzenia w salonie w rozmiarze 34? Chyba łatwiej ubrać drobną kobietę w większą suknie i ją pozapinać klamrami, niż kobietę w rozmiarze 40 wepchnąć w za małą? Wszystko na jedno kopyto.
Wracając - problem, że chce przyjechać na przymiarkę, ale udało się - po usłyszeniu, że MOGŁAM MÓWIĆ ŻE BĘDĘ CHUDNĄĆ (o zgrozo, dokładnie po to są przymiarki - można przytyć, można schudnąć - jesteśmy ludźmi, nie robotami). Przymiarka - maj, w salonie Panie w zimowych kurtkach, tłumaczą się, że nie ma ogrzewania, a wiedząc, że przyjdzie klientka na przymiarkę, mogłyby ogrzać grzejnikiem elektrycznym, ale po co, szkoda kasy. Więc w tej lodówce mierzenie sukni, Panie ton conajmniej jakby były tam za karę, jakieś uwagi, że powinna być jedna przymiarka i odbiór tego samego dnia, że po co mierze w maju suknie jak ślub w lipcu. Po jajco.
Coś powiedziałam za dużo - krzywy wzrok i opryskliwe odzywki. Gdyby nie to, że sukienka naprawdę była piękna i jak tylko ją ubrałam wiedziałam, ze taka chcę - to w życiu bym tam nie wróciła. Sam salon również lata 90. Stary dywan po którym pewnie jeszcze ktoś w domu biegał, żarówki zwisające z sufitu, brak dobrego oświetlenia. Godzina zarezerwowana na mierzenie - a po 15 minutach i informacji KOLEJNEJ, że przyjadę na przymiarkę i poprawę w lipcu - TO SZYBKO ZDEJMUJEMY NIE MA CO. Przejść się nie mogłam, obejrzeć się dobrze. Katastrofa. Te Panie powinny być najpierw przeszkolone jak pracować z klientem, który wybiera suknię NA NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W ZYCIU, a nie na pogrzeb. Dałabym 0 gwiazdek, ale jedynie moja suknia jest powodem, dla którego dam jedną. Pań z Grudziądza nie pozdrawiam - widzą Panie moje imię i nazwisko, więc wiecie, że nie jestem ani konkurencją tylko klientem, który został potraktowany tragicznie. Może nabiorą Panie pokory, albo udadzą się na emeryturę i nie będą już krzywdzić kobiet wybierających suknie.

Salon Sukien Ślubnych VIKTORIA - Grudziądz
Ang P.
3/5

Pani krawcowa bardzo miła i pomocna, za to pani chyba właścicielka z tego co zrozumiałam już nie bardzo. Suknie kupiłam w salonie w Świeciu i przyjechałam do Grudziądza na poprawki, zapewniano mnie że wszystko jest za darmo i nie będzie z niczym problemu po czym gdy mówiłam o zmianie ramiączek na grubsze i dorobieniu rękawków pani właścicielka kręciła nosem i chciała zrobić to na doczepne byle szybciej bym poszła. Za to pani krawcowa bardzo miła i widać że chciał zrobić swoją robotę jak najlepiej. Ostatecznie wszystko co chciałam zostało poprawione i dopasowane ale jest kilka rzeczy do poprawy w tym salonie

Salon Sukien Ślubnych VIKTORIA - Grudziądz
Joanna K.
5/5

Serdecznie polecam salon znalazłam tam suknie swoich marzeń.przyjazna i miła atmosfera czułam się bardzo zaopiekowania jak księżniczka.panie z obsługi przemiłe .Fachowo doradziły mi krój sukni do mojej sylwetki no i cena mega mega niska.serdecznie polecam każdej przyszłej pannie młodej która szuka fachowej i miłej obsługi.daje ocenę 10 na 10

Salon Sukien Ślubnych VIKTORIA - Grudziądz
Zofia S.
5/5

Serdecznie polecam. Suknia jest taka jaką sobie wymarzyłam, idealne poprawki pod moja figurę w bardzo szybkim czasie. Pani krawcowa przemiła i bardzo profesjonalna. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

Salon Sukien Ślubnych VIKTORIA - Grudziądz
Gaja L.
1/5

Nie polecam, szkoda czasu i nerwów. Jedyną zaletą salonu jest to, że suknie są ładnie wyeksponowane na manekinach. Niestety obsługa pozostawia wiele do życzenia. Salon odwiedziłam jakoś jesienią 2021 r. Pani (z tego co zrozumiałam właścicielka), na początku miła i sympatyczna. Gdy powiedziałam, że muszę się jeszcze zastanowić i że podczas tej (pierwszej) wizyty nie zdecyduje się na zakup, to nagle zachowanie Pani się diametralnie zmieniło. Przed wizytą zadałam pytanie, ile czasu mam zarezerwowanego, uzyskałam odpowiedź "Aż Pani wybierze suknię" - co jak się spodziewałam nie było prawdą, bo nie minęła jeszcze godzina, a Pani mi już nie chciała dać przymierzyć mi ponownie sukni, która mi się spodobała i na którą była szansa, że bym się zdecydowała po przemyśleniu. Pani koniecznie chciała mi sprzedać suknię z manekina, na pytanie, ile kosztowałoby uszycie takiej sukni, tylko dostosowanej do moich wymiarów nie potrafiła odpowiedzieć. Chwilę przed moim wyjściem do salonu przybyła kolejna przyszła Panna Młoda, której Pani kazała czekać na zewnątrz, bo jeszcze musi ubrać suknie na manekiny. Także ostatnie 10 minut mojej wizyty sprawiło, że byłam pewna, że już tam nie wrócę. Takie podejście do klientów już na pierwszym etapie raczej zwiastuje problemy w przyszłości.

Salon Sukien Ślubnych VIKTORIA - Grudziądz
Anna J.
5/5

Serdecznie polecam salon. Panie przemiłe i bardzo, bardzo cierpliwe 🙂 potrafią obiektywnie doradzić wybór sukienki. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdej Pannie Młodej zakup sukienki ślubnej właśnie tutaj. Są one po prostu prześliczne, a i cena nie zwala z nóg !
Panie, które publikują nieprzychylne komentarze, w mojej ocenie wymagają więcej, niż możnaby było im zaoferować. Myślę, że na początek, co niektóre kilentki powinny spojrzeć najpierw na siebie i swoje zachowanie, a później oceniać czyjąś ciężka pracę.
Jeszcze raz gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam obie przemiłe Panie. Dziękuję bardzo za wszystko :***

Salon Sukien Ślubnych VIKTORIA - Grudziądz
Słońce S.
1/5

Nie polecam zakupu sukien w tym salonie. Pani , która tam obsługuje nie powinna mieć styczności z klientami, bo wogole się do tego nie nadaje. Jest nie miła, niekompetetna. Przychodząc do salonu i kupując sukienkę na tak ważna uroczystość chce chociaz byc mile obluzona a nie przez osobę z nadenętą miną. A ta pani nie nadaje się nawet do sprzedaży ziemniaków na targu . Gdy kupi się suknie i chce się ewentualne poprawki to jest wielki problem.

Salon Sukien Ślubnych VIKTORIA - Grudziądz
Kamila P.
1/5

Byłam bardzo zawiedziona wizytą w tym salonie. Pani nie sympatyczna, sukienki szyte tylko na wymiar manakinow więc panie o większych rozmiarach nie będę w stanie niczego przymierzyć. Jakie kolwiek poprawki typu zmiana koronki, ramiączek czy zmiany odcienia sukienki to wielki problem i bujanie oczami. Nie polecam, po wizycie byłam załamana i myślałam że nic nie znajdę dla siebie w Grudziądzu, ponieważ pani stwierdziła że posiadając rozmiar 44 nic na siebie nie znajdę nawet u konkurencji. Była Pani w wielkim błędzie, przeszłam się z kilometr dalej do konkurencji salon Vivien Vigo i pani posiada większe rozmiary sukienek, a co najważniejsze umie porozumieć się z klientką, praca z pasji (i tam znalazłam tą jedyną). Kończąc, pani z salonu Viktoria powinna dużo się nauczyć, zwłaszcza podejścia do klienta. Nie polecam. Ja jako przyszła panna młoda wyszłam niezadowlona.

Go up