Łukasz C.
5/5
Przeważnie chcąc dodać pozytywną opinię człowiek specjalnie nie musi się zastanawiać, gdyż jak jest dobrze to jest dobrze i już, piszę, klikam i gotowe, natomiast nie w tym przypadku, tutaj to byłoby za proste, tu jest zupełnie inaczej, gdyż każde słowo trzeba przemyśleć, by nie napisać za mało dobrego względem tego co było w rzeczywistości.
Zaczynając od początku, wykonując telefon po drugiej stronie napotykamy człowieka niezwykle rzetelnego i komunikatywnego, co z resztą potwierdza się na każdym kroku realizacji zamówienia. Spotkanie w sprawie wyceny odbywa się w błyskawicznym tempie. Pan Piotr słucha, ale i doradza klientowi, tak by projekt był nie tylko zrealizowany, tak by był nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny i dopasowany do posiadanej infrastruktury wewnątrz budynku i poza nim. Sama wycena, w moim przypadku byla dostarczona w ciągu 24 h, w dwóch lub nawet trzech wariantach, z których mogłem wybrać, a zamówienie dotyczyło montażu klimatyzacji w całym domu. Od wyboru i akceptacji przedstawionych warunków do samej realizacji, tylko na moją prośbę i dodatkowo występujące Święta Wielkanocne termin był lekko przesunięty, natomiast w dalszym ciągu błyskawiczny. Im dalej, tym było tylko lepiej. Terminowość, punktualność, rzetelność, profesjonalizm, entuzjazm, chęci do pracy, mimo napotykanych przeciwności, organizacja pracy na najwyższym możliwym poziomie. Wyposażenie samochodu, markowy sprzęt i umiejętności na najwyższym poziomie. Natomiast dbałość o każdy najdrobniejszy detal, o efekt wykonywanej pracy, o porządek na stanowisku pracy, o komfort klienta przekraczają nawet najwyższy poziom.
Szczerze przyznaje, że wiem, że nie jestem standardowym klientem, bo często zerkam na ręce i zadaje mnóstwo pytań, ale Pan Piotr zniósł to dzielnie. Po zakończonej pracy zostały przeprowadzone testy każdego z urządzeń osobno i wszystkim jednocześnie.
Efekt końcowy fantastyczny. Z pełną odpowiedzialnością, świadomością i z czystym sumieniem polecam, wręcz zachęcam do korzystania z usług Pana Piotra, jego wiedzy i doświadczenia, bo warto.