AKTUALNOŚCI

Za nami finał kolejnego projektu!

W ostatnich dniach czerwca w naszej szkole odbyło się oficjalne zakończenie projektu staży zagranicznych pt. „Dziś pracując, zyskuję przyszłość – staże zagraniczne uczniów ZSP Nr 2 w Rudzie Śląskiej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

Czytaj więcej

Na praktyki do Turynu

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny biorą udział w zagranicznych praktykach organizowanych w ramach projektu „Dziś pracując, zyskuję przyszłość – staże zagraniczne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rudzie Śląskiej”. Tym razem uczniowie wyjeżdżają na 4-tygodniowe praktyki do Włoch. Podczas nauki, uczniowie odbywają praktyki zawodowe w kraju oraz za granicą, dzięki którym uczestnicy praktyk zdobywają…

Czytaj więcej

Dzień otwarty 2018

W sobotę, 7 kwietnia, nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla gimnazjalistów. Już wkrótce, po egzaminach gimnazjalnych, ruszy nabór do szkół średnich, a dzień otwarty pozwolił przyszłym uczniom ZSP 2 dobrze poznać ofertę szkoły, a także porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami i uczniami oraz skorzystać z atrakcji czekających na nich w pracowniach przedmiotowych.

Czytaj więcej