Home » Wolontariat szkolny

Archiwum: Wolontariat szkolny

Podziękowanie

Pokój i Dobro ,

Bardzo dziękujemy Państwu za wpłatę na akcję „wyślij pączka do Afryki 2017„, którą otrzymaliśmy. Darowizna na kwotę  325.00 PLN wysłana w imieniu Państwa Szkoły (więcej…)

Mikołaj w świetlicy środowiskowej w Czarnym Lesie

16 grudnia, jak każdego roku, wolontariusze ze Szkolnego Centrum Wolontariatu zorganizowali imprezę mikołajkową dla dzieci uczęszczających do świetlicy. Mikołaj wręczał słodycze, które uczniowie i nauczyciele szkoły przekazali na akcję, zaś pomocnicy Mikołaja zapewnili podopiecznym świetlicy wspaniałą zabawę. Sami zobaczcie na zdjęciach. (więcej…)

Nasi wolontariusze pomagali w organizacji XIV Miejskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych

7 września 2016r. uczniowie klasy IV FR z wielkim zaangażowaniem pomagali w organizacji i przeprowadzeniu XVI Miejskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych. (więcej…)

Podziękowania!!!

Dziękuję wszystkim, którzy kupili ciasta sprzedawane w czwartek 12 listopada przez wolontariuszy naszej szkoły. Zebraliśmy 171 zł, a pieniądze przeznaczymy na zakup karmy dla psów i kotów, smyczy oraz środków czystości potrzebnych w schronisku dla zwierząt. Szczególne podziękowania dla wolontariuszek, które upiekły pyszne ciasta – Klaudii, Ani i Klaudii z III H, Pauliny z III F/R, Karoliny i Moniki z II E/F.

W. Cyganek – opiekunka wolontariatu

Pomagamy w organizacji Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych

wolontariat_2015_821 maja 2015r. rozpoczął się Tydzień Godności Osób Niepełnosprawnych. Na terenie całego miasta odbyło się szereg imprez propagujących aktywność osób niepełnosprawnych. Nasi uczniowie pomagali organizatorom Olimpiad Specjalnych w czynnościach organizacyjnych. Uczniowie z klasy IH byli wolontariuszami podczas Regionalnego Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych i Olimpiady Radości. Zapraszamy do oglądania zdjęć… (więcej…)

Kiermaszem ciast wspieramy schronisko dla zwierząt

kiermasz_dla_schroniska_2 W dniu 6.10.2014r. w naszej szkole odbył się kiermasz ciast zorganizowany przez uczennice klasy 2H we współpracy ze Szkolnym Centrum Wolontariatu. Akcja ta nosiła nazwę „Ciepły koc, pełna miska”. (więcej…)

Nasi wolontariusze na XIV Regionalnym Turnieju w Halowej Piłce Nożnej Olimpiad Specjalnych

XIV Regionalny Turniej w Halowej Piłce Nożnej Olimpiad Specjalnych 124 września 2014r. uczennice klasy 4A uczestniczyły w ramach wolontariatu w XIV Regionalnym Turnieju w Halowej Piłce Nożnej Olimpiad Specjalnych Ruda Śląska . (więcej…)

Zarządzaj