Home » Wolontariat szkolny

Archiwum: Wolontariat szkolny

Spotkanie mikołajkowe w świetlicy środowiskowej przy kościele pw. Ducha Świętego.

Jak co roku wolontariusze ze Szkolnego Centrum Wolontariatu zorganizowali zbiórkę słodyczy i przygotowali zabawę mikołajkową dla podopiecznych świetlicy środowiskowej w Czarnym Lesie.
Był Mikołaj z duuużym workiem słodyczy, były kolędy i zabawy z nagrodami, było dużo uśmiechu, radości, wdzięczności. Wszyscy poczuli magię zbliżających się świąt.

Szkolne Centrum Wolontariatu dziękuje wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przynosząc słodycze wsparli naszą akcję. Wesołych Świąt. (więcej…)

Podziękowanie

Pokój i Dobro ,

Bardzo dziękujemy Państwu za wpłatę na akcję „wyślij pączka do Afryki 2017„, którą otrzymaliśmy. Darowizna na kwotę  325.00 PLN wysłana w imieniu Państwa Szkoły (więcej…)

Mikołaj w świetlicy środowiskowej w Czarnym Lesie

16 grudnia, jak każdego roku, wolontariusze ze Szkolnego Centrum Wolontariatu zorganizowali imprezę mikołajkową dla dzieci uczęszczających do świetlicy. Mikołaj wręczał słodycze, które uczniowie i nauczyciele szkoły przekazali na akcję, zaś pomocnicy Mikołaja zapewnili podopiecznym świetlicy wspaniałą zabawę. Sami zobaczcie na zdjęciach. (więcej…)

Nasi wolontariusze pomagali w organizacji XIV Miejskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych

7 września 2016r. uczniowie klasy IV FR z wielkim zaangażowaniem pomagali w organizacji i przeprowadzeniu XVI Miejskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych. (więcej…)

Podziękowania!!!

Dziękuję wszystkim, którzy kupili ciasta sprzedawane w czwartek 12 listopada przez wolontariuszy naszej szkoły. Zebraliśmy 171 zł, a pieniądze przeznaczymy na zakup karmy dla psów i kotów, smyczy oraz środków czystości potrzebnych w schronisku dla zwierząt. Szczególne podziękowania dla wolontariuszek, które upiekły pyszne ciasta – Klaudii, Ani i Klaudii z III H, Pauliny z III F/R, Karoliny i Moniki z II E/F.

W. Cyganek – opiekunka wolontariatu

Pomagamy w organizacji Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych

wolontariat_2015_821 maja 2015r. rozpoczął się Tydzień Godności Osób Niepełnosprawnych. Na terenie całego miasta odbyło się szereg imprez propagujących aktywność osób niepełnosprawnych. Nasi uczniowie pomagali organizatorom Olimpiad Specjalnych w czynnościach organizacyjnych. Uczniowie z klasy IH byli wolontariuszami podczas Regionalnego Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych i Olimpiady Radości. Zapraszamy do oglądania zdjęć… (więcej…)

Kiermaszem ciast wspieramy schronisko dla zwierząt

kiermasz_dla_schroniska_2 W dniu 6.10.2014r. w naszej szkole odbył się kiermasz ciast zorganizowany przez uczennice klasy 2H we współpracy ze Szkolnym Centrum Wolontariatu. Akcja ta nosiła nazwę „Ciepły koc, pełna miska”. (więcej…)

Zarządzaj