Home » Bez kategorii

Archiwum: Bez kategorii

OGÓLNOPOLSKI PRÓBNY EGZAMIN ZAWODOWY Z KWALIFIKACJI A.36

W dniu 1 grudnia uczniowie klasy IV B sprawdzili swoje umiejętności i wiadomości w  próbnym egzaminie zawodowym z kwalifikacji A.36. Organizatorem Ogólnopolskiego Próbnego  Egzaminu Zawodowego jest Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowiekoordynatorką i  autorką zadań: mgr inż. Barbara Mikutra-Turek.

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW DLA OLIWII OWCZAREK

W dniu 28.11.2017 r.  w Zabrzu, odbyła się uroczystość wręczenia  stypendiów ufundowanych przez Prezesa  Rady Ministrów. Stypendia wręczał Wicekurator Oświaty Dariusz Domański. (więcej…)

Etap szkolny Olimpiady ” Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” rozstrzygnięty.

Olimpiada  „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” odbyła się w poniedziałek 27 listopada br. Uczestnicy szkolnego etapu to uczniowie klasy II B/M i klasy III B/E którzy rozwiązywali  indywidualnie jednakowy test składający się z 20 pytań jednokrotnego wyboru. Komitet Szkolny po przeprowadzeniu konkursu i sprawdzeniu testów, wyłonił  trzech uczniów, którzy zdobyli największą liczbę punktów.   Zwyciężczyniami tego etapu są uczennice klasy III B/E :    Monika Kowalcze, Agata Mateja, Oliwia Owczarek SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Wyniki szkolnego etapu Olimpiady

W czwartek 19 października br. 22 uczniów z klas II BM, III BE, IV B przystąpiło do szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich. W wyniku eliminacji do etapu okręgowego Olimpiady zakwalifikowani zostali Ewelina Zapalska z kl. IV B, Agata Mateja z kl.III B, Michał Wydra z kl. IV B, Kamil Węgrzyk z kl. IV B.

Uczniowie ci będą reprezentować szkołę w zawodach okręgowych, które odbędą się 16 listopada w Sosnowcu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Dni Języków Obcych

Informujemy że w dniach 23-26 października będziemy w naszej szkole obchodzić Dni Języków Obcych, podczas których będą miały miejsce następujące wydarzenia: (więcej…)

Zaproszenie do konkursów i olimpiad 2017/2018

Startuje nowa edycja konkursów i olimpiad ogólnopolskich.

(więcej…)

Nasi wolontariusze pomagali w organizacji XVII Miejskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych

6 września 2017r. uczniowie klasy I F oraz IVH z wielkim zaangażowaniem pomagali w organizacji i przeprowadzeniu XVII Miejskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych.

Jak co roku nasi uczniowie służyli pomocą wszystkim uczestnikom olimpiady, ale przede wszystkim swoim uśmiechem zachęcali zaproszonych gości do aktywnego udziału w sportowej zabawie. (więcej…)

Zarządzaj