Home » Bez kategorii

Archiwum: Bez kategorii

Dni Języków Obcych

Informujemy że w dniach 23-26 października będziemy w naszej szkole obchodzić Dni Języków Obcych, podczas których będą miały miejsce następujące wydarzenia: (więcej…)

Zaproszenie do konkursów i olimpiad 2017/2018

Startuje nowa edycja konkursów i olimpiad ogólnopolskich.

(więcej…)

Nasi wolontariusze pomagali w organizacji XVII Miejskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych

6 września 2017r. uczniowie klasy I F oraz IVH z wielkim zaangażowaniem pomagali w organizacji i przeprowadzeniu XVII Miejskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych.

Jak co roku nasi uczniowie służyli pomocą wszystkim uczestnikom olimpiady, ale przede wszystkim swoim uśmiechem zachęcali zaproszonych gości do aktywnego udziału w sportowej zabawie. (więcej…)

Blog naszych praktykantów z portugalskiej Lizbony

Zapraszamy do odwiedzania bloga prowadzonego przez naszych praktykantów odbywających właśnie miesięczną praktykę zawodową w stolicy Portugalii – Lizbonie…

Zebranie Rady Rodziców – wrzesień 2017

Informujemy, że najbliższe zebranie Rady Rodziców w naszej szkole zostało zaplanowane na 12 września br. (wtorek) o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy członków obecnej Rady oraz rodziców z trójek klasowych do wzięcia udziału w spotkaniu.

SZKOLNA GIEŁDA UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

szkolnagieldapodrecznikow

Strategia Rozwoju Miasta – prośba o wypełnienie ankiety

W imieniu władz miasta Ruda Śląska zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli, mieszkańców Rudy Śląskiej do wypełnienia ankiety nt. jakości życia w naszym mieście. Ankieta ta jest elementem budowania Strategii Rozwoju Miasta do roku 2030. Proszę kliknąć tutaj w celu otwarcia strony z ankietami.

Zarządzaj