Home » Articles posted by ZSP2

Autor: ZSP2

Lista podręczników dla klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019

Uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2018/2019 naukę w klasach pierwszych prosimy o zapoznanie się z listą obowiązujących podręczników.

Lista podreczników dla klas I – rok szkolny 2018-2019 (format pdf)

Podręczniki nie ujęte w powyższym wykazie będą zakupione zbiorczo przez nauczycieli na początku roku szkolnego.

Informujemy, że na początku września, wraz z nowym rokiem szkolnym zostanie w szkole zorganizowany przez uczniów klas starszych kiermasz używanych podręczników. Będzie tam również można zakupić potrzebne podręczniki.

Dobry Start – 300zł na nowy rok szkolny….

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z ministerialnym programem „Dobry Start”, czyli jak uzyskać 300zł na wyprawkę dla dziecka uczącego się.

Więcej informacji zamieściliśmy w dziale „Dla rodziców” (proszę kliknąć tutaj)

Jesteś maturzystą? Myślisz o studiach?

Posiadasz orzeczenie o ZNACZNYM LUB UMIARKOWANYM STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI? Sprawdź „AS-a” !!! Pilotażowy program „AKTYWNY SAMORZĄD”, moduł II – Pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym. Więcej informacji (więcej…)

Blog naszych praktykantów – Włochy, Turyn 2018

Gorąco zapraszamy do odwiedzania bloga prowadzonego przez naszych praktykantów odbywających właśnie miesięczną praktykę zawodową we włoskim Turynie. Chcesz poczytać więcej o aktualnym programie praktyk zagranicznych w naszej szkole?  - kliknij tutaj -

Zapraszamy uczniów do zapoznania się z projektem staży i szkoleń zawodowych

Uczniów klas kończących w tym roku naukę zachęcamy do zapoznania się z ofertą projektu dedykowanego dla osób młodych, w wieku 18-29 lat pt. „Na dobry początek praca w woj. śląskim”. (więcej…)

Zebranie Rady Rodziców – styczeń 2018

Informujemy, że najbliższe zebranie Rady Rodziców w naszej szkole odbędzie się 24 stycznia br. (środa) o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy członków Rady do wzięcia udziału w spotkaniu.

Zapowiedź konkursu: Klasówka powstańcza 2018

W imieniu organizatora (Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach) zapraszamy naszych uczniów do udziału w konkursie „Klasówka powstańcza 2018″. Więcej informacji na stronie konkursu

Zarządzaj