Home » Articles posted by ZSP2

Autor: ZSP2

Zebranie Rady Rodziców – styczeń 2018

Informujemy, że najbliższe zebranie Rady Rodziców w naszej szkole odbędzie się 24 stycznia br. (środa) o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy członków Rady do wzięcia udziału w spotkaniu.

Zapowiedź konkursu: Klasówka powstańcza 2018

W imieniu organizatora (Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach) zapraszamy naszych uczniów do udziału w konkursie „Klasówka powstańcza 2018″. Więcej informacji na stronie konkursu

Piniata, jasełka i życzenia świąteczne

Z inicjatywy nauczyciela języka hiszpańskiego, p. Jacka Bukala po raz kolejny uczniowie naszej szkoły rozbili PINIATĘ (zobacz zdjęcia). Jak zawsze posypały się cukierki, a wraz z nimi świąteczne życzenia…

Pod opieką p. Joanny Szczygieł i p. Sabiny Sobstyl uczniowie przygotowali też szkolne jasełka. (więcej…)

Wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta VIII kadencji

Ogłaszamy wyniki wyborów Młodzieżowej Rady Miasta w naszej szkole.

Do wzięcia udziału w  wyborach, które miały miejsce 14 grudnia 2017r. w naszej szkole uprawnionych było 384 uczniów. Głosowało 84 uczniów. Głosów ważnych oddano 83. (więcej…)

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

Szkolna Komisja Wyborcza informuje, że w najbliższy czwartek (14 grudnia 2017r.) odbędą się w szkole wybory radnych do Młodzieżowej Rady Miasta Ruda Śląska. Kandydatami, którzy startują w tegorocznych wyborach są: (więcej…)

Kalendarz „Rudzkie Smaki” 2018

W pracowni technologicznej uczniowie klasy IV H sporządzali potrawy, których zdjęcia będą umieszczone w kalendarzu „Rudzkie smaki” edycja na rok 2018. Kalendarz „Rudzkie smaki ” wydawany jest przez Urząd Miejski Ruda Śląska. Mieszkańcy Rudy Ślaskiej nadsyłają swoje przepisy, z których co miesiąc są wybierane te najciekawsze, regionalne, sezonowe. Zobacz zdjęcia… (więcej…)

Informacja dla nauczycieli w sprawie warsztatów dot. dotacji z programu ERASMUS+

Zgodnie z prośbą organizatora informujemy o ogłoszonym naborze na 2018 r. oraz o tematyce warsztatów z pisania wniosku do Programu ERASMUS+ dla placówek edukacyjnych.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów znajdują się w komunikacie (więcej…)

Zarządzaj