Home » Articles posted by Barbara Lustyk

Autor: Barbara Lustyk

NAUCZ SIĘ INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE !!!!

Startuje XVI edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Do wzięcia udziału w grze zapraszam wszystkich uczniów, którzy chcieliby nauczyć się inwestować na Giełdzie przy użyciu wirtualnych środków. Dzięki platformie GPWtr@der będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności inwestowania w akcje, ETF-y oraz kontrakty terminowe. (więcej…)

Zaproszenie do konkursów i olimpiad 2017/2018

Startuje nowa edycja konkursów i olimpiad ogólnopolskich.

(więcej…)

FINALISTKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

Rozdanie nagród finalistom olimpiadySpecjalistki od ubezpieczeń społecznych

Anna Iwanowska, Oliwia Owczarek i Agata Mateja są finalistkami III Ogólnopolskiej Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych ” Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach”. (więcej…)

ANNA IWANOWSKA, OLIWIA OWCZAREK, AGATA MATEJA najlepsze na Śląsku !!!

olimpiada zus 3_p

W dniu 14 marca 2017 r. w oddziale ZUS-u w Chorzowie odbył się finał wojewódzki III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych ” Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. (więcej…)

Wszyscy bierzemy udział w akcji WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI

Zamiast samemu zajadać się pączkami możesz podzielić się nimi z głodnymi dziećmi w Republice Środkowoafrykańskiej. Jak to można zrobić dowiesz się wchodząc na stronę https://paczek.kapucyni.pl/.

II miejsce na UE w Konkursie „Zostań Rachmistrzem”

Dnia 28 listopada 2016 r. w  odbył się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach organizowany przez SKNR „Rachmistrz” konkurs pt. „Zostań Rachmistrzem” skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego.

(więcej…)

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Po raz trzeci będzie organizowany konkurs  „Lekcje z ZUS” pod patronatem MEN. (więcej…)

Zarządzaj